UPM1E272MHD6TN
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E272MHD6TN
UPM1E272MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1E272MHD6TN, 2700 µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip radial leads'li alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransa ve 25 mOhms impedansına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.35 A ve 120 Hz'de 2.11 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Audio amplifiers, power supplies, DC-DC converters ve filtering uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V