UPM1E271MPD1TD
CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E271MPD1TD
UPM1E271MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1E271MPD1TD, 270 µF kapasitanslı, 25V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 3000 saat ömür ile 105°C sıcaklıkta tasarlanmıştır. 95 mOhm empedans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır ve 10 kHz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V