UPM1E152MHD6TN
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E152MHD6TN
UPM1E152MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1E152MHD6TN, 1500µF kapasitanslı 25V derecelendirilmiş radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 34 mOhms impedans özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 1.77A, 120 Hz'de 1.59A ripple akımı taşıyabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışır. Through-hole montajlı radyal can paketinde sunulur. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.77 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V