UPM1E121MED
CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1E121MED
UPM1E121MED Hakkında
Nichicon UPM1E121MED, 120 µF kapasitesinde ve 25V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 200 mOhms düşük impedans ile 10 kHz'de 405 mA ve 120 Hz'de 275 mA ripple current özellikleri bulunur. Güç kaynakları, filtreleme, dekouplaj ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V