UPM1C681MPD
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C681M
UPM1C681MPD Hakkında
UPM1C681MPD, Nichicon tarafından üretilen 680 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radyal bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 65 mOhms empedansı ile düşük kayıp özellikleri ve 1.06 A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesi, onu endüstriyel ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak tercih edilen bir seçim yapar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V