UPM1C680MED1TD
CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C680MED1TD
UPM1C680MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1C680MED1TD, 68 µF kapasitansı ve 16 V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 500 mOhms impedans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömrü 105°C'de, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 220 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 135 mA 120 Hz'de sunmaktadır. Through-hole tipi radial can paketlemesiyle PCB'ye direkt lehimleme için uygun olup, düşük frekans filtreleme, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V