UPM1C472MHD6
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C472MHD6
UPM1C472MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1C472MHD6, 4700µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip olan bu komponenti, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, ses amplifikaları ve AC/DC konvertör devrelerinde kullanabilirsiniz. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında işletilebilinir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.72A ripple akım kapasitesiyle düşük impedans (23 mΩ) sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V