UPM1C470MDD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C470MDD1TD
UPM1C470MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM1C470MDD1TD, 47 µF kapasitansı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür süresi sağlar. 800 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. Yüksek frekansta 155 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 92 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Anahtarlama kaynakları, güç yönetimi devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 155 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 92 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V