UPM1C331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C331MPD1TD
UPM1C331MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1C331MPD1TD, 330µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere öngörülmüştür. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında işletilip, 105°C'de 3000 saat ömre sahiptir. 120 mOhms impedans değeri ile düşük frekans ripple current'ı 120 Hz'de 455 mA'dir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 455 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V