UPM1C181MED1TD
CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C181MED1TD
UPM1C181MED1TD Hakkında
Nichicon UPM1C181MED1TD, 180 µF kapasitansya ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile 2000 saatlik ömüre sahip olup, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. 200 mOhms impedans değeri ile 405 mA @ 10 kHz ve 285 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Şirket güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 285 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V