UPM1C181MED
CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C181M
UPM1C181MED Hakkında
Nichicon UPM1C181MED, 180 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi olan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve desekuplaj devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 405 mA ve 120 Hz'de 285 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 200 mOhms impedans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 285 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V