UPM1C122MHD6TN
CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1C122MHD6TN
UPM1C122MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM1C122MHD6TN, 1200 µF kapasiteli 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. 5000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) ile uzun süreli güvenilir çalışma sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 46 mOhms impedansi ile düşük ESR (eşdeğer seri direnç) sunar. 1.39 A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 1.22 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V