UPM1A681MPD1TD
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A681MPD1TD
UPM1A681MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1A681MPD1TD, 680µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 3000 saat ömür ömrü 105°C'de, 85 mOhm empedans değeri ile düşük ESR sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 795 mA ripple current kapasitesi taşır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile standart tolerans grubu içindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V