UPM1A471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A471MPD1TD
UPM1A471MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM1A471MPD1TD, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial kasa tipinde, through-hole montajına uygun bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunar. 120 mOhms empedans ve 475 mA ripple akım (120 Hz) özellikleriyle güç kaynakları, ses sistemleri ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 475 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V