UPM1A391MPD6
CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A391MPD6
UPM1A391MPD6 Hakkında
Nichicon UPM1A391MPD6, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik radial kondansatördür. 10V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler, sinyal işleme ve filtre uygulamalarında kullanılır. 5000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilen komponent, -55°C ile 105°C arası geniş sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. 150 mOhms düşük impedans, 635 mA yüksek frekans ve 490 mA düşük frekans ripple akımı kabiliyeti ile stabilize edici ve filtreleyen görevleri başarıyla yerine getirir. ±20% tolerans ve radyal through-hole montaj tipi ile kolay uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 635 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V