UPM1A332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A332MHD
UPM1A332MHD Hakkında
Nichicon UPM1A332MHD, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 26 mOhms impedansı ve 2.23A (10 kHz) ripple akım yeteneği ile düşük frekans ve yüksek frekans uygulamalarında çalışabilir. ±20% kapasite toleransı ile standart endüstri uygulamalarına uygun olan komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömrü garanti eder.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V