UPM1A222MHD6
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A222MHD6
UPM1A222MHD6 Hakkında
Nichicon UPM1A222MHD6, 2200 µF kapasitanslı, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolaması işlevlerini yerine getirir. 5000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. -55°C ile +105°C arasında geniş sıcaklık aralığında kullanıma uygundur. 39 mOhms impedansı ve ±20% toleransı ile devre tasarımlarında kullanılır. 10 kHz'de 1.6A ve 120 Hz'de 1.44A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V