UPM1A221MED1TA
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A221MED1TA
UPM1A221MED1TA Hakkında
Nichicon UPM1A221MED1TA, 220µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, radial montaj tipi ve through-hole konneksiyonlu metal kutu pakete sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 240 mOhm empedansı, 370 mA ripple akımı (10 kHz) ve 270 mA ripple akımı (120 Hz) kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, DC/DC konvertörleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 370 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V