UPM1A103MHD
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM1A103MHD
UPM1A103MHD Hakkında
Nichicon UPM1A103MHD, 10000 µF kapasitansı ve 10V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye direkt olarak monte edilir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-55°C ile 105°C arası) kullanılabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. 10 kHz'de 3.3A ve 120 Hz'de 2.97A ripple current kapasitesine sahiptir. 17 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V