UPM1A101MED
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPM1A101MED
UPM1A101MED Hakkında
Nichicon UPM1A101MED, 100 µF kapasiteli 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, ses işleme devreleri, zaman sabitesi uygulamaları ve sinyal bağlantı noktalarında kullanılır. ±20% tolerans, 550 mOhms impedans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. 210 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesi sayesinde yüksek frekans ortamlarında verimli çalışır. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V