UPM0J821MPD6TD
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM0J821MPD6TD
UPM0J821MPD6TD Hakkında
Nichicon UPM0J821MPD6TD, 820µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve signal coupling işlevlerinde kullanılır. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunar. 95 mOhms impedansı, 840 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 715 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesiyle endüstriyel ve tüketici elektronik devreleri için uygun bir seçenektir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 715 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V