UPM0J682MHD6TN
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM0J682MHD6TN
UPM0J682MHD6TN Hakkında
Nichicon UPM0J682MHD6TN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu radial bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 27 mOhms empedans ile karakterize edilen bileşen, 10 kHz'de 2.35A ve 120 Hz'de 2.11A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömrü garanti edilen bu kondansatör, switching power supplies, audio amplifiers ve DC-DC converters gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V