UPM0J471MPD6TD
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM0J471MPD
UPM0J471MPD6TD Hakkında
Nichicon UPM0J471MPD6TD, 470µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj için tasarlanmış, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömre sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 140 mOhms impedans ve ±20% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve düşük voltaj filtreleme devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 635 mA ripple akımı kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 635 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 505 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V