UPM0J221MED1TD
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM0J221MED1TD
UPM0J221MED1TD Hakkında
Nichicon UPM0J221MED1TD, 220 µF kapasitanslı 6.3V nominal voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeriyle üretilen kondansatör, 300 mOhm impedans ve 285 mA (10 kHz) / 205 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, audio amplifikatörlerde, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V