UPM0J122MHD6TO
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM0J122MHD6TO
UPM0J122MHD6TO Hakkında
Nichicon UPM0J122MHD6TO, 1200 µF kapasitanslı, 6.3 V nominal gerilim ile çalışan radial leads'li alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ve 75 mOhms empedans ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC/DC konvertörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 5000 saat çalışma ömrü, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 950 mA (10 kHz) / 835 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 835 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V