UPM0J101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPM0J101MDD1TD
UPM0J101MDD1TD Hakkında
Nichicon UPM0J101MDD1TD, 100 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 850 mOhms empedans değeri ile yüksek frekansta 150 mA, düşük frekansta 99 mA ripple akımı taşıyabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel elektrik/elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 850 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 99 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V