UPJ2G100MHD1TO
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2G100MHD1
UPJ2G100MHD1TO Hakkında
Nichicon UPJ2G100MHD1TO, 10 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk takılması uygun olan bu bileşen, genel amaçlı devrelerinde geniş şekilde tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ve ripple current özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V