UPJ2G100MHD
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2G100MHD
UPJ2G100MHD Hakkında
Nichicon UPJ2G100MHD, 10 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 136 mA, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 85 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V