UPJ2F220MHD1TN
CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2F220MHD1TN
UPJ2F220MHD1TN Hakkında
Nichicon UPJ2F220MHD1TN, 22 µF kapasitansiyete sahip 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V