UPJ2F010MPD1TD
CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ2F010MPD1TD
UPJ2F010MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ2F010MPD1TD, 1 µF kapasitesine ve 315V nominal gerilim değerine sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömrü (105°C'de) sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog devreler için kullanılmaktadır. 10 kHz'de 30,4 mA ve 120 Hz'de 19 mA ripple akım kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V