UPJ2E010MPD1TD
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ2E010MPD1TD
UPJ2E010MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ2E010MPD1TD, 1 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial lead Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 30.4 mA ve 120 Hz'de 19 mA ripple current değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve bypass uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutupsal bağlantı gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V