UPJ2D220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2D220MHD1TO
UPJ2D220MHD1TO Hakkında
Nichicon UPJ2D220MHD1TO, 22 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 232 mA ve 120 Hz'de 145 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtering ve bypass uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 232 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V