UPJ2D101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2D101MHD
UPJ2D101MHD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPJ2D101MHD, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya dayanır ve 105°C'de 5000 saatlik ömre sahiptir. 120 Hz'de 345 mA ripple akımı kapasitesine ve ±20% toleransına sahip polar yapıda bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 345 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V