UPJ2AR68MDD1TD
CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A
UPJ2AR68MDD1TD Hakkında
Nichicon UPJ2AR68MDD1TD, 0.68µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bir bileşendir. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına destekli olup, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi veren bu kondansatör, 23 ohm impedans ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 23 mA, 120 Hz'de 11 mA ripple current kapasitesi vardır. Analog ve güç yönetimi devrelerinde filtre ve bypass uygulamalarında tercih edilir. Bileşen yeni tasarımlarda kullanılması önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.68 µF
Impedance 23 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V