UPJ2A680MHD6TO
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A680MHD
UPJ2A680MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ2A680MHD6TO, 68 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 230 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans 289 mA (120 Hz) ve yüksek frekans 466 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerinde güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 466 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 289 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V