UPJ2A561MHD
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A561MHD
UPJ2A561MHD Hakkında
Nichicon UPJ2A561MHD, 560µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve sinyal filtreleme işlevlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 41 mOhms empedans ile spesifike edilmiştir. 10 kHz'de 2.07A, 120 Hz'de 1.68A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı ve düşük frekanslı devreler için uygundur. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V