UPJ2A560MHD6TO
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A560MHD6
UPJ2A560MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ2A560MHD6TO, 56 µF kapasitanslı, 100V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde ürün olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 270 mOhm empedans değeri ile düşük ESR özellikleri sunar. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında, 10 kHz'de 430 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, anahtarlanmış kaynaklar ve diğer endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 430 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 258 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V