UPJ2A470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A470MPD1TD
UPJ2A470MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ2A470MPD1TD, 47 µF kapasitansı ve 100 V dereceli voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial yapılı, through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 280 mOhms impedansı ve 423 mA @ 10 kHz ripple akımı özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreler ve zaman sabitleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile donatılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 423 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 252 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V