UPJ2A391MHD
CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A391MHD
UPJ2A391MHD Hakkında
Nichicon UPJ2A391MHD, 390 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle tasarlanan bu komponentin impedansı 53 mOhm olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 1.73 A ve 120 Hz'de 1.34 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devresi ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.73 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V