UPJ2A390MPD6TD
CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A390MPD6TD
UPJ2A390MPD6TD Hakkında
Nichicon UPJ2A390MPD6TD, 39 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değer aralığında çalışır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. 5000 saat ömür ürün 105°C'de, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 360 mOhms impedansı ile 10 kHz'de 337 mA ve 120 Hz'de 193 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 337 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 193 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V