UPJ2A330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ2A330MPD1TD
UPJ2A330MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ2A330MPD1TD, 33µF kapasitesi ve 100V nominal voltajında radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta belirtilen bu kondansatör, 10 kHz'de 299 mA ve 120 Hz'de 169 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 380 mOhm impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bu bileşen, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 299 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 169 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V