UPJ2A2R2MDD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A2R2MDD1TD
UPJ2A2R2MDD1TD Hakkında
Nichicon UPJ2A2R2MDD1TD, 2.2 µF kapasitans değerine sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 6.6 Ohm impedans değeri ile 43 mA ripple current kapasitesi (10 kHz'de) ve 21 mA ripple current kapasitesi (120 Hz'de) sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir bileşendir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Impedance 6.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V