UPJ2A1R5MDD
CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A1R5MDD
UPJ2A1R5MDD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPJ2A1R5MDD, 1.5 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 10 Ohm impedans değerine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi 35 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 17 mA @ 120 Hz'dir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Ürün şu anda discontinued (kullanımdan kaldırılmış) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1.5 µF
Impedance 10 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V