UPJ2A151MHD1TO
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A151MHD1TO
UPJ2A151MHD1TO Hakkında
Nichicon UPJ2A151MHD1TO, 150 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 110 mOhms empedansı, 10 kHz'de 798 mA ve 120 Hz'de 553 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme, coupling ve decoupling uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 798 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 553 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V