UPJ2A121MHD6TN
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A121MHD6TN
UPJ2A121MHD6TN Hakkında
Nichicon UPJ2A121MHD6TN, 120 µF kapasitans ve 100V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi bu komponentin empedansı 140 mOhms, ripple current kapasitesi 10 kHz'te 793 mA ve 120 Hz'te 531 mA'dir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan UPJ2A121MHD6TN, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 793 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 531 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V