UPJ2A121MHD6
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A121MHD6
UPJ2A121MHD6 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPJ2A121MHD6, 120 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipinde tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 793 mA ve 120 Hz'de 531 mA ripple akımına dayanabilir. 140 mOhms impedans değeri ile sahip olduğu bu özellikler sayesinde güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 793 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 531 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V