UPJ2A120MED
CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ2A120MED
UPJ2A120MED Hakkında
Nichicon UPJ2A120MED, 12 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial, can tipi paketleme ile Through Hole montajına uygun bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 1 Ohm empedansı ile karakterize edilen bileşen, yüksek frekans (10 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ripple akımlarına karşı 114 mA ve 57 mA değerlerine sırasıyla dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 114 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V