UPJ1V821MHD
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1V821MHD
UPJ1V821MHD Hakkında
Nichicon UPJ1V821MHD, 820µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir. 42 mOhm düşük impedans değeri, 10 kHz'de 1.76A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V