UPJ1V471MHD6
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1V471MHD6
UPJ1V471MHD6 Hakkında
Nichicon UPJ1V471MHD6, 470µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegrasyona uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve energi depolama sistemlerinde kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 5000 saat ömrü bulunan kondansatör, 10 kHz'de 1.27A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin 84 mOhms impedansı sayesinde düşük ESR performansı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V