UPJ1V331MHD6TO
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1V331MHD6
UPJ1V331MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ1V331MHD6TO, 330 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 mOhms impedans değeri ile 10 kHz'de 1.02A, 120 Hz'de 780 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun radial can paketlemesi ile tedarik edilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V